"Spigen Hybrid NX, blue - iPhone 11 Pro Max"

SKU
075CS27046

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Иновативена футрола за Вашиот нов iPhone 11 Pro Max. Направена од пријатно TPU чувство и издржлив и УВ-отпорен поликарбонат, кој овозможува сигурна заштита при падови или гребнатини. Вашиот iPhone не само што ќе биде безбеден, туку и исклучително привлечен!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809640258909
End of life
No
Бои
Blue
Боја
темно плава
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case, Frame
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max