Tucano Elektro snap case for iPhone 6/6s

SKU
conf-tucano-elektro-snap-case-for-iphone-6-6s-mk
Функционална тврда транспарентна футрола за iPhone 6. Се карактеризира со елегантен дизајн и комбинира заштита и мала тежина.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Tucano Elektro го штити вашиот уред од мали удари, гребнатини и прашина. Уникатниот метален дизајн на рабовите заедно со транспарентниот заден дел дозволуваат логото на Apple да остане видливо. Директен пристап до сите копчиња.


Карактеристики:
  • Елегантна футрола за iPhone 6
  • Штити од удари, гребнатини и прашина.
Производител
Tucano
EAN code
No
End of life
No
Бои
No
Боја
No
Материјал
No
Тип на футрола
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No
EAN code
8020252048157
Боја
сребрена
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
EAN code
8020252048140
Боја
црна
Материјал
Metal/Steel, Polycarbonate
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
EAN code
8020252048164
Боја
златна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6
EAN code
8020252048171
Боја
сина
Материјал
Metal/Steel, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6