Tucano Velluto case for iPhone 8/7 Plus - Сива

SKU
IPH75VE-G
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Tucano Velluto футролата за iPhone 8 Plus и iPhone 7 Plus е направена од мек материјал кој дава максимална приврзаност. Ултра-тенкиот материјал е исклучително отпорен на гребење и прашина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252083042
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 8 Plus