TwelveSouth BookBook for iPhone XR - black

SKU
12-1816

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Боја
црна
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration