TwelveSouth SurfacePad for iPad Pro 12.9inch (2. Gen) - black

SKU
12-1732
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ултра тенката Napa кожа го покрива и заштитува екранот и задниот дел на уредот без да го крие iPad-от
  • Го отклучува iPad-от кога е отворен, а го заклучува кога е затворен
  • Вграден држач
  • Целосниот пристап до Smart Connector овозможува користење на Apple Smart Keyboard
  • Компатибилен со iPad Pro 12,9 инчи (генерација 1 и 2)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.4160
EAN code
811370021850
Боја
црна
Големина
12.9"
Материјал
Leather
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen)
Тип на футрола
Full case
Димензија и тежина
Висина: 305,7 мм
Ширина: 220,6 милиметри
Покривка: 3 мм
Тежина: 416 g
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration