TwelveSouth SurfacePad for iPad Pro 12.9inch (2. Gen) - black

SKU
12-1732

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ултра тенката Napa кожа го покрива и заштитува екранот и задниот дел на уредот без да го крие iPad-от
  • Го отклучува iPad-от кога е отворен, а го заклучува кога е затворен
  • Вграден држач
  • Целосниот пристап до Smart Connector овозможува користење на Apple Smart Keyboard
  • Компатибилен со iPad Pro 12,9 инчи (генерација 1 и 2)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.4160
EAN code
811370021850
Боја
Black
Големина
12.9"
Материјал
Leather
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen)
Тип на футрола
Full case
Димензија и тежина
Висина: 305,7 мм
Ширина: 220,6 милиметри
Покривка: 3 мм
Тежина: 416 g
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration