"UAG Metropolis, black - iPhone 11 Pro Max"

SKU
111726114040

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone 11 Pro Max со оваа мека футрола за целосна заштита од 360 степени. Водоотпорна со преграда за складирање на картички. Лесен пристап до екранот на допир и копчињата.
*Apple Pay компитабилна футрола

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
Weight
0.0000
End of life
No
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max