"UAG Metropolis case Black, black - iPhone XS Max"

SKU
111106114040

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Мека футрола за покривање за целосна заштита од 360 степени
  • Отпорна на вода
  • Преграда за складирање на картички
  • Apple Pay компитабилен
  • Лесен пристап до екранот на допир и копчињата

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max