"UAG trooper case Black, black - iPhone XS/X"

SKU
IPHX-T-BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Има преграда за до сместување на 4 картички
  • Лесен пристап до екранот на допир и копчињата
  • Компатибилност со Apple Pay

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X