iPad (9. gen) 64 GB / Wi-Fi / Silver

SKU
MK2L3HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252515860
Боја
Silver
Модел
64 GB Wi-Fi
Капацитет
64 GB
Connectivity
Wi-Fi
Бои
Silver
Капацитет
64GB
Дисплеј
10,2"
Processor
A13 Bionic chip with Neural Engine

Product declaration