iPad Pro M2 11" 128 GB / Wi-Fi / Space Grey

SKU
MNXD3HC/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194253264545
Боја
Space Gray
Модел
128 GB Wi-Fi
Големина
11"
Капацитет
128 GB
Connectivity
Wi-Fi
Капацитет
128GB
Дисплеј
11"

Product declaration