iPad Pro M1 11" 1 TB / Wi-Fi / Silver

SKU
MHR03HC/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252187180
Боја
Silver
Модел
1TB Wi-Fi
Големина
11"
Капацитет
1 TB
Connectivity
Wi-Fi
Бои
Silver
Капацитет
1TB
Дисплеј
11"
Processor
Apple M1 chip

Product declaration