iPad Pro M1 11" 512 GB / Wi-Fi + Cellular / Silver

SKU
MHWA3HC/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252205266
Боја
Silver
Модел
512GB Cellular
Големина
11"
Капацитет
512 GB
Connectivity
Wi-Fi + Cellular
Бои
Silver
Wireless and cellular
Wi-Fi + Cellular
Капацитет
512GB
Дисплеј
11"
Processor
Apple M1 chip

Product declaration