iPad Pro M1 12,9" 2 TB / Wi-Fi + Cellular / Silver

SKU
MHRE3HC/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252214145
Боја
Silver
Модел
2TB Cellular
Големина
12,9'
Капацитет
2 TB
Connectivity
Wi-Fi + Cellular
Бои
Silver
Wireless and cellular
Wi-Fi + Cellular
Капацитет
2TB
Дисплеј
11"
Processor
Apple M1 chip

Product declaration