41mm Storm Blue Sport Band - S/M

SKU
MT2W3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194253947479
Case Size
41mm
Боја
Storm
Големина
S/M
Case size
41 mm
Материјал
Fluoroelastomer
Apple Watch compatibility
38 mm, 40 mm, 41 mm

Product declaration