USB Type-C to HDMI(4K)Adapter

SKU
AAPADH01GY

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

USB-C to HDMI Adapter (4K) - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Adam Elements
EAN code
8595603921118
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
Length
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration