USB Type-C to HDMI(4K)Adapter

SKU
AAPADH01GY

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

USB-C to HDMI Adapter (4K) - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Adam Elements
EAN code
8595603921118
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
Length
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration