aiino - HeroPad безжичен контролер

SKU
AIHEROPAD

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Секој може да биде херој со новиот контролер за игри од брендот aiino! HeroPad е контролор за безжични игри за вашите дневни виртуелни гејмерски предизвици. Компатибилен со iOS, tvOS и iPadOS и Android системи, тој е совршен за стотици игри, овозможувајќи ви слободно да играте и да го истражувате било кој свет на фантазијата. Дизајниран и изграден од висококвалитетна пластика. Heropad најдобро одговара за играње дома на AppleTV или на доколку се на пат со вашиот iPhone или iPad, благодарение на држачот за телефони вклучен во кутијата. HeroPad е контролор со целосна големина, ергонимичен за да ви го даде најдоброто чувство во рака, LED копчиња за позадинско осветлување за уште подобар изглед. Батерија која се полни и загарантирани долги часови на игра.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Aiino
End of life
No
HomeKit compatibility
No
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Air 4, iPad Air 3, iPad mini 5, iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018)
Apple TV compatibility
Apple TV 4. gen, Apple TV 4K