Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync

SKU
WPM05-ALL-INTER
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Withings
Weight
0.2520
EAN code
3700546705984
Боја
White
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
HomeKit compatibility
No

Product declaration