EVE THERMO Smart Radiator Valve, Apple HomeKit (Chipset 2020)

SKU
10EBP1701
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EVE
EAN code
4260195392007
Боја
White
Големина
No
Материјал
Plastic
HomeKit compatibility
No

Product declaration