Netatmo Presence

SKU
NOC01-EU

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Netatmo Presence

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Netatmo
Weight
43469.0000
EAN code
3700730501354
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
8 GB
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.)

Product declaration