Apple Pencil Tips - 4 во пакување

SKU
MLUN2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заменски врвови за Apple Pencil. Направени од Apple.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0100
EAN code
888462756877
End of life
No
Боја
бела
Капацитет
No
HomeKit compatibility
No
Connectivity
No
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (4. gen), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (2. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad mini 5, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018)
Compatibility
Apple Pencil