AirPods with Charging Case

SKU
MV7N2ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Новите AirPods слушалки носат целосно ново искуство на користење на безжични слушалки. Само извадете ги од кутијата и тие веќе ќе бидат подготвени за користење со Вашиот iPhone, iPad или Mac. Сега веќе можете да ја повикате и Siri со "Hey Siri" со цел полесно да го најдете тоа што го сакате.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1900
EAN code
190199098572
End of life
No
Earphone type
In-ear
Compatibility
AirPods
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 11", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad (5. gen - 2017)
Боја
метално небесна
Connectivity
Bluetooth