NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 Pro Max (од крај до крај)

SKU
IPH-6.7-ALR
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157001676
Боја
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max

Product declaration