Apple 10.9-inch iPad Air 4 Cellular 64GB - Green

SKU
MYH12HC/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
зелена
Модел
64 GB Cellular
Капацитет
64 GB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Wasabi
Капацитет
64GB
Дисплеј
10,9"

Product declaration