Apple 10.9-inch iPad Air 4 Cellular 64GB - Space Grey

SKU
MYGW2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Вселенски сива
Модел
64 GB Cellular
Капацитет
64 GB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Space Gray
Капацитет
64GB
Дисплеј
10,9"

Product declaration