Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 64GB - Rose Gold

SKU
MYFP2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Розево златна
Модел
64 GB Wi-Fi
Капацитет
64 GB
Connectivity
Wifi
Бои
Rose Gold 2
Капацитет
64GB
Дисплеј
10,9"
Processor
A13 Bionic chip with Neural Engine

Product declaration