Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 64GB - Sky Blue

SKU
MYFQ2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Light Blue
Капацитет
64GB
Дисплеј
10,9"
Модел
64 GB Wi-Fi
Капацитет
64 GB
Боја
Sky Blue
Connectivity
Wi-Fi

Product declaration