Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Cellular 128GB - Space Grey

SKU
MY3C2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Space Gray
Капацитет
128GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Модел
128 GB Cellular
Големина
12,9"
Капацитет
128 GB
Боја
Вселенски сива
Connectivity
Wifi + Cellular

Product declaration