Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Wi_Fi 128GB - Silver

SKU
MY2J2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Silver
Капацитет
128GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Модел
128 GB Wi-Fi
Големина
12,9"
Капацитет
128 GB
Боја
сребрена
Connectivity
Wi-Fi

Product declaration