Apple 5W USB Power Adapter

SKU
MGN13ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
1.690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.890 МКД

Достапен производ

iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
3.690 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Одликувајќи се со ултракомпактен дизајн, овој моќен адаптер нуди брзо, ефикасно полнење на Вашиот iPhone, iPad мини, или iPod модел. дома, во канцеларија, или во движење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252025154
Боја
No
Големина
No
Бои
White
MagSafe compatibility
No
Charger type
Wall charger
Connectivity
USB
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.), iPod touch 4th Generation

Product declaration