Apple Composite AV Cable

SKU
MC748ZM/A
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

240W USB-C Charge Cable (2 m)
240W USB-C Charge Cable (2 m)
2.290 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

MagSafe Charger
MagSafe Charger
3.890 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Детали

Поврзете го Вашиот iPod, iPhone или iPad со Вашиот телевизор преку Apple Composite AV Кабелот. Соберете ги Вашите пријатели и гледајте ги видео снимките или презантациите заедно на голем екран. Apple Composite AV Кабелот можете да го поврзете со стерео звучници за неверојатно аудио искуство. Овој кабел се поврзува со Вашите уреди или со Universal Dock преку 30 пинскиот конектор како и со Вашиот телевизор или стерео приемник преку белиот композитен и црвено-белите аналогни влезови. Овој кабел поседува и USB конектор кој можете да го вклучите во изворот на енергијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909431304
Боја
White
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPhone
iPad компатибилност
iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod nano 6th Generation, iPod nano 5th Generation, iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)

Product declaration