Apple Duck Head Adapter - EU

SKU
6990

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

MagSafe Power Adapter 85W
MagSafe Power Adapter 85W
Special Price 5.590 МКД
Regular Price 5.790 МКД

Apple MagSafe Power Adapter - 45W
Apple MagSafe Power Adapter - 45W
5.790 МКД

Apple MagSafe 2 Power Adapter - 60W
Apple MagSafe 2 Power Adapter - 60W
5.790 МКД

Apple MagSafe 2 Power Adapter - 45W
Apple MagSafe 2 Power Adapter - 45W
5.790 МКД

Apple MagSafe 2 Power Adapter - 85W
Apple MagSafe 2 Power Adapter - 85W
5.790 МКД

Детали

Evropski nastavek za Apple stenske polnilce.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LMP
EAN code
6990
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Length
No
Што има во кутијата?
1 x evropski nastavek za Apple stenske polnilce.

Product declaration