Apple iPad mini 4 Silicone Case - Pink

SKU
MLD52ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Silicone футролата ја штити задната страна на вашиот iPad mini 4 и е дизајнирана да се вклопи без никаков проблем со Smart Cover за целосна заштита од напред и од назад. Мазниот силиконски материјал се чувствува одлично во вашата рака и го штити вашиот iPad mini 4 додека го одржува својот елегантен и убав дизајн.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462654999
Боја
розева
Модел
No
Големина
iPad mini 4
Капацитет
No
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration