Apple iPad mini 5 Smart Cover - Black

SKU
MX4R2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199315839
Големина
No
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration