Apple iPad mini 5 Smart Cover - Black

SKU
MX4R2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199315839
Боја
црна
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration