Apple iPad mini 5 Apple Smart Cover - Cyprus Green

SKU
MGYV3ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252087121
Боја
Cyprus Green
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration