Apple iPad mini Smart Cover - Mallard Green (Seasonal Spring2021)

SKU
MJM43ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 10.2" - зелена
Next One Rollcase за iPad 10.2" - зелена
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.590 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252467329
Боја
Mallard Green
Материјал
Polyurethane
Бои
Green
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Front case

Product declaration