Apple iPhone 11 Clear Case

SKU
MWVG2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тенка, лесна и удобна - оваа футрола ќе Ви овозможи да уживате во изгледот на iPhone 11, а притоа ќе Ви обезбеди и дополнителна заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190199287747
Боја
Clear / Transparent
Големина
No
Бои
Transparent
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration