Apple iPhone 11 Pro Max Clear Case

SKU
MX0H2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тенка, лесна и удобна - оваа футрола ќе Ви овозможи да уживате во изгледот на iPhone 11 Pro Max , а притоа ќе Ви обезбеди и дополнителна заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0450
EAN code
190199287532
End of life
No
Бои
Transparent
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max