Apple iPhone 8 Plus 64GB Silver

SKU
MQ8M2CN/A
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

iPhone 8

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198454379
End of life
No
Капацитет
64 GB
Капацитети
64 GB
Дисплеј
4" Retina Display
Резолуција
No
Боја
сребрена