Apple iPhone X Leather Folio

SKU
apple-iphone-x-leather-folio-mk
Боја
црна %
бледо розева %
светло сина %
Полноноќно плава %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена е од квалитетна кожа, iPhone X Leather Folio нежно прилега на Вашиот телефон. Отворете ја и Вашиот телефон веднаш ќе биде спремен за работа, затворете ја и тој сам ќе премине во "sleep" начинот на работа. Поставата од меките микро влакна нуди додатна заштита како и простор кој можете да го користите како паричник за пари, картички и тн. Благодарејќи на самиот изглед и паметниот дизајн оваа футрола нема потреба да ја вадите додека безжично го полните Вашиот телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
No
Модел
iPhone X
Големина
iPhone X
Капацитет
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X
Коментар
N/A
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198731074
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198522535
Боја
црна
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198707017
Боја
бледо розева
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198706997
Боја
светло сина
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198522559
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198522573
Боја
Розово - црвена
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198522597
Боја
кафеаво - сива
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X

Product declaration