Apple iPhone XS Leather Folio - (PRODUCT)RED

SKU
MRWX2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone XS Leather Folio - (PRODUCT)RED

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
190198763549
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
No
Бои
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration