Apple iPhone XS Max Leather Case - Midnight Blue

SKU
MRWU2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0900
EAN code
190198763488
Боја
Midnight blue
Големина
No
Бои
Midnight Blue
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration