Apple iPhone XS Max Leather Case - Saddle Brown

SKU
MRWV2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0900
EAN code
190198763501
Боја
цврвеникаво кафеава
Големина
No
Бои
Saddle Brown
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration