Apple iPhone XS Max Smart Battery Case - Black

SKU
MRXQ2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198768360
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max