Apple iPhone Xs Max Smart Battery Case

SKU
аpple-iphone-xs-max-smart-battery-case
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Clay
iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Clay
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

"Spigen Crystal Flex, crystal clear - iPhone 15 Pro"
"Spigen Crystal Flex, crystal clear - iPhone 15 Pro"
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.390 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

Детали

Направена за iPhone Xs Max, Smart Battery футролата Ви овозможува уште поголема трајност на батеријата додека истовремено нуди голема заштита. Внатре, меката постава направена од микрофибер помага да се заштити вашиот iPhone. Од надвор, мекиот свиленкаст финиш на силиконот Ви дава прекрасно чувство во Вашата рака. Smart Battery футролата е компатибилна со Qi сертифицирани полначи. Можете да го полните вашиот iPhone заедно со батеријата и ќе си овозможите разговори до 37 часа, сурфање до 20 часа, и уште подолг аудио и видео плејбек. Со Smart Battery футролата, статусот на вашата батерија се појавува во центарот за нотификации, така што точно знаете уште колку батерија имате преостанато. Футролата може да се полни уште побрзо со USB-PD компатибилни полначи. Исто така, поддржува Lightning аксесоари како што се EarPods со Lightning конектор (вклучен со Вашиот iPhone), или Lightning Digital AV адаптер (се продава одделно).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Големина
iPhone Xs Max
Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190199152120
Боја
Pink Sand
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198768421
Боја
White
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198768360
Боја
Black
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration