Apple iPhone XS Max Smart Battery Case - White

SKU
MRXR2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198768421
Големина
No
End of life
No
Бои
White
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max