Apple iPhone XS Max Smart Battery Case - White

SKU
MRXR2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198768421
Боја
бела
Големина
No
Бои
White
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration