Apple iPhone Xs Smart Battery Case

SKU
apple-iphone-xs-smart-battery-case
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Направена за iPhone Xs, Smart Battery футролата Ви овозможува уште поголема трајност на батеријата додека истовремено нуди голема заштита. Внатре, меката постава направена од микрофибер помага да се заштити вашиот iPhone. Од надвор, мекиот свиленкаст финиш на силиконот Ви дава прекрасно чувство во Вашата рака. Smart Battery футролата е компатибилна со Qi сертифицирани полначи. Можете да го полните вашиот iPhone заедно со батеријата и ќе си овозможите разговори до 33 часа, сурфање до 21 час, и уште подолг аудио и видео плејбек. Со Smart Battery футролата, статусот на вашата батерија се појавува во центарот за нотификации, така што точно знаете уште колку батерија имате преостанато. Футролата може да се полни уште побрзо со USB-PD компатибилни полначи. Исто така, поддржува Lightning аксесоари како што се EarPods со Lightning конектор (вклучен со Вашиот iPhone), или Lightning Digital AV адаптер (се продава одделно).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Модел
iPhone X
Големина
iPhone XS
Производител
Apple
Weight
0.1700
EAN code
190199147782
Боја
Pink Sand
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Apple
Weight
0.1600
EAN code
190198768124
Боја
White
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Батерија
Beszélgetési idő: akár 33 óra
Internethasználat: akár 21 óra
Videólejátszás: akár 25 óra*
Што има во кутијата?
iPhone XS Smart Battery Case
Производител
Apple
Weight
0.1600
EAN code
190198768063
Боја
Black
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Батерија
Beszélgetési idő: akár 33 óra
Internethasználat: akár 21 óra
Videólejátszás: akár 25 óra*
Што има во кутијата?
iPhone XS Smart Battery Case

Product declaration