Apple iPhone SE/8/7 Leather Case - Pink Fuchsia

SKU
MQHG2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Leather Case - Pink Fuchsia

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
190198496775
Боја
Pink Fuchsia
Модел
No
Големина
iPhone 7/8
Капацитет
iPhone 7/8
Бои
Red
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case

Product declaration