Apple iPhone SE/8/7 Leather Case - Pink Fuchsia

SKU
MQHG2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 / 7 Leather Case - Pink Fuchsia

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
190198496775
End of life
No
Бои
Red
Боја
Пурпурно црвена
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case