Apple Leather Sleeve за iPad Air

SKU
conf-apple-leather-sleeve-for-12-9inch-ipadpro-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Го штити вашиот iPad со мека microfiber постава и го чува вашиот Apple Pencil, така што секогаш ќе го имате со вас
  • Компатибилен со 10.5" iPad Air

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Air 3
Тип на футрола
Sleeve
Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198375803
Материјал
Leather
Боја
цврвеникаво кафеава
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375780
Материјал
Leather
Боја
сива
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198706515
Материјал
Leather
Боја
светло сина
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5"
Тип на футрола
Full case
Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375827
Материјал
Leather
Боја
Полноноќно плава
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375865
Материјал
Leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro