Apple Leather Sleeve за 12" MacBook - Midnight Blue

SKU
MQG02ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направен од Apple, оваа футрола (sleeve) е изработена од високо квалитетна Европска кожа со мек микрофибер во внатрешноста. Овој дизајн ќе Ви овозможи и да го полните Вашиот MacBook додека го држите на сигурно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.3000
EAN code
190198491022
Боја
Midnight blue
Модел
No
Големина
MacBook 12inch
Бои
Blue
Материјал
Leather, Microfiber
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration