Apple Leather Sleeve за 16" MacBook Pro

SKU
apple-leather-sleeve-for-16-inch-macbook-pro-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направен од Apple, оваа футрола (sleeve) е изработена од високо квалитетна европска кожа со мек микрофибер во внатрешноста. Овој дизајн ќе Ви овозможи и да го полните Вашиот MacBook додека безбедно го заштитува.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Производител
Apple
EAN code
190199263208
Боја
цврвеникаво кафеава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"
Производител
Apple
EAN code
190199263239
Боја
црна
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"
Производител
Apple
EAN code
190199263260
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"

Product declaration